Beschrijving
LA Sound Speaker cables
Met een krachtigere klank dan puur zilveren kabels, behouden deze kabels een neutrale toon over het gehele audiospectrum, waardoor stemmen natuurlijk klinken en de transparantie van de muzikale ademhaling nooit verloren gaat. Titan-kabels zijn in staat een gevoel van rondheid te creëren waarin de harmonischen elkaar op natuurlijke wijze opvolgen.
Deze luidsprekerkabels zijn gemaakt met 21 AWG massieve geleiders van onze ultrafijne CuAg-legering (een legering die wordt geproduceerd door continu gieten, waarbij zuiver koper en zuiver zilver op geschikte wijze worden gemengd om een perfect homogene legering met een perfecte kristallijne structuur te verkrijgen). De geleiders worden vervolgens geïsoleerd met Hyflon MFA, getwist en dubbel afgeschermd. De MFA heeft een zeer goede relatieve diëlektrische constante (2,1~) en een goede hechtingseigenschap aan het oppervlak van de geleiders, waardoor de draad wordt beschermd tegen oxidatie. Een tweede afscherming isoleert de kabel van elektromagnetische interferentie.
Bovendien is het mogelijk om via een extra externe draad de interne afscherming te verbinden met de aarde van andere audiocomponenten om de luidsprekerkabel te beschermen tegen externe interferentie (EMI/RFI).
Klik hier voor alle LA Sound
Andere Optie:


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.