Beschrijving
Atoll PH200
- Frontpaneel van 8 mm geborsteld aluminium.
- RIAA-filtercondensatoren met zilvermicatechnologie.
- 2 zeer geluidsarme lineaire transformatoren van elk 3,5 VA.
- 4 gereguleerde voedingen.
- Totaal aantal condensatoren: 54.400 µF.
- Ingangsimpedantie: 47 kΩ.
- Ingangscapaciteit: Niets / 100 pF / 220 pF / 320 pF(*).
- MM-versterking: 40 dB (*).
- MC-versterking op hoog niveau: 47 dB (*).
- MC-versterking op laag niveau: 60 dB (*).
- Signaal-ruisverhouding bij 1 kHz: 80 dB.
- Overspraak bij 1 kHz: < -86 dB.
- Frequentiebereik (20 Hz – 20 kHz): < 0,1 dB.
- Totale geluidsdruk (THD): 0,05%.
(*) Afhankelijk van de schakelaarpositie.
Acht 6800 µF condensatoren met lage serieweerstand, volgens de specificaties gemaakt, filteren de lucht. De RIAA-filtercondensatoren maken gebruik van zilvermicatechnologie, wat zorgt voor een zeer natuurlijke klankkleur.
De audiotrappen, volledig opgebouwd uit discrete componenten, hebben een lage feedback en zijn gepolariseerd in klasse A. Ze zijn perfect gescheiden (volledig dubbel mono) tot aan de RCA-uitgangspluggen. Ze zijn van hoge kwaliteit en direct en onafhankelijk op de printplaat gesoldeerd voor een optimale signaaloverdracht.
Elke trap heeft twee nauwkeurige instellingen voor ruststroom en offset. Deze trappen werken op gelijkstroom, zonder een aansluitende condensator, wat de muzikaliteit aanzienlijk verbetert.
Het speciaal voor de PH200 ontwikkelde circuit zorgt ervoor dat deze zich automatisch aanpast aan elke celimpedantiewaarde en voorkomt zo dat dergelijke aanpassingen nodig zijn.
Klik hier voor de gebruikershandleiding







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.