Skip to main content


Synthesis ROMA 97DC MM-MC Phono Stage

Prijsklasse: €2.600,00 tot €2.800,00

Synthesis Buizen Phono Presynthesis buizen

Synthesis MM – MC

Synthesis 1 x 12AX7/ECC83 (MM)
Ultralow noise JFET (MC)

 



Ondek meer over 

Synthesis ROMA 97DC MM-MC Phono Stage

Beschrijving

Beschrijving

Synthesis ROMA 97DC MM-MC Phono Stage

De Synthesis ROMA 97DC is een Phono Stage voor zowel MM als MC cartridges (Moving Magnet – Moving Coil elementen). Aangedreven door 2 ECC83 (12AX7) en 1 ECC82 (12AU7) buizen voor dat speciale geluid waar we allemaal zo verliefd op zijn. Temeer in combinatie met vinyl is het genieten met de buizenversterking.

Synthesis ROMA Phono Stage

De Roma 97DC is door de ontwerpers van Synthesis opnieuw onder de loep genomen en verbeterd waar mogelijk voor nog betere resultaten. Het allerbelangrijkste onderdeel van de lijntrap bestaat uit twee ECC83/12AX7 en één ECC82/12AU7 die worden aangedreven door een meertraps volledig gereguleerde voeding.

Om dit te ondersteunen heeft het ontwerp een extra grote afgeschermde voedingstransformator om de interferentie te verminderen. Een reeks hoogwaardige gemetalliseerde polipropyleencondensatoren die de audiosignaalcircuits regelen. 

De MM-ingangstrap maakt gebruik van een geluidsarme JFet met een aparte gereguleerde voeding met uitgebreide filtering voor het verminderen van interferentie en ruis. Het gebruik van een ECC82/12AU7-buis op de uitgangstrap geeft dit apparaat een zeer lage uitgangsimpedantie zonder signaalverlies.

De Roma79DC heeft eenvoudig te selecteren condensatoren (MM) en impedanties (MC) voor cartridges door een aan de voorzijde gemonteerde knopselector die ook wordt weergegeven op het LCD-display aan de voorzijde.

Klikt u hier voor alle Synthesis

Een andere optie uit de Italiaanse stal:

https://www.atube-highfidelity.nl/product/synthesis-metropolis-nyc100i/

Synthesis

Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

Keuze

Wood (red), Wood Piano Black, Wood Brown- Dark, Aluminium Anodized Silver, Aluminium Anodized Black, Ieder andere kleur (= +10% )

Technische informatie

VERSTERKINGSTRAP (1CH.)

1 x 12AX7/ECC83 (MM)
Ultralaag geluidsniveau JFET (MC)

EINDTRAP (1K.)

1/2 x 12AU7/2CC82

FREQUENTIERESPONS:

20Hz – 20KHz +- 1dB

WINST (MM)

40 decibel

WINST (MC)

60 decibel

WINST (MC+)

65 decibel

S/N-VERHOUDING

>80 dB (MM) “A” gewogen
>70 dB (MC) “A” gewogen

CARTRIDGE LADEN
(SELECTEERBAAR DOOR VOORSTE KNOP)

MM-type: 47 KOhm
47/100/150/200/270/320/370/420 pF
MC-type: 100 pF
22/33/50/75/100/150/330/1000 Ohm

UITGANGSNIVEAU

>2V RMS

UITGANGSIMPEDANTIE

<500 ohm

AFMETINGEN (B,D,H)

260x380x95 mm

GEWICHT

5 kg

LIJN VERMOGEN

117, 230, 245 Vac ±10%, 50/60 Hz
(zie label op achterzijde)

SAMENSMELTEN

(zie achteretiket)

CONSUMPTIE

maximaal 30W

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Ervaar onze luisterkamer

Stap binnen in een omgeving waar geluid tot leven komt. In onze speciaal ontworpen luisterkamer ervaart u high-end audio zoals het bedoeld is: puur, gedetailleerd en meeslepend. Wij nemen de tijd om samen met u de perfecte set samen te stellen, volledig afgestemd op uw persoonlijke smaak en luistervoorkeur.

Of u nu op zoek bent naar ultieme precisie of warme, muzikale klanken hier ontdekt u wat écht mogelijk is.

Blijf op de hoogte van Atube Highfidelity

Stap binnen in een omgeving waar geluid tot leven komt. In onze speciaal ontworpen luisterkamer ervaart u high-end audio zoals het bedoeld is: puur, gedetailleerd en meeslepend.

Navigatie

Mijn account

Openingstijden

Maandag      10:00 – 17:00
Dinsdag        10:00 – 17:00
Woensdag    10:00 – 17:00
Donderdag   10:00 – 17:00
Vrijdag          10:00 – 17:00
Zaterdag       10:00 – 17:00
Zondag         Gesloten