Skip to main content


REGA ATLAS MK2

€299,00

JBL SA-750Betrouwbare en nauwkeurige meting

JBL SA-7500,5 g – 10 g volgbereik

JBL SA-750Duurzame aluminium behuizing

JBL SA-750MK2-versie heeft een groter gewichtsbereik en verbeterde stabiliteit



Ondek meer over 

REGA ATLAS MK2

Beschrijving

REGA ATLAS MK2

De Rega Atlas Tracking Force Gauge MK2 is ontworpen om gemakkelijk te gebruiken, consistent en uitzonderlijk nauwkeurig te zijn. De ingenieurs hebben elk onderdeel zorgvuldig geselecteerd om de hoogst mogelijke prestaties te bieden. De Atlas is ontstaan ​​uit frustratie omdat we in de loop der jaren zoveel uitbestede meters in onze toonarm-productiegebieden hebben gebruikt dat ze consequent falen na minimaal gebruik.

De opnieuw ontworpen MK2-versie biedt nu een veel breder gewichtsbereik om de meer extreme cartridges op de markt aan te kunnen (tot 10 g). Onze technici hebben ook de stabiliteit en gevoeligheid verbeterd om elke keer weer een totale nauwkeurigheid te garanderen.

De Atlas is ontworpen voor een betrouwbare en nauwkeurige meting van de volgkracht gedurende de levensduur van uw draaitafel. Binnenin het duurzame aluminium bevindt zich een zeer stabiele loadcell en precisieversterkingscircuits. Er is ook een op maat ontworpen frontbescherming om het meetelement te beschermen en een gemakkelijke uitlijning te bieden. Hierdoor kan de Atlas nauwkeurige en betrouwbare prestaties leveren met minimale input van de gebruiker.

De loadcell is een premium full bridge, shear beam constructie. De cel is temperatuurgecompenseerd voor een breed scala aan bedrijfstemperaturen en is buitengewoon goed bestand tegen schokken en slijtage in de loop van de tijd. Het intelligente ontwerp van de Atlas zorgt ervoor dat de volgkracht elke keer op dezelfde plaats wordt gemeten, waardoor een zeer fijne aanpassing tot op twee decimalen mogelijk is.

Dé Planar 8:

Rega Planar 8 | draaitafel

Degritter Vinyl Cleaner, de beste verkrijgbaar op de huidige markt:

https://www.atube-highfidelity.nl/product/degritter-platenreiniger-4/


Wharfedale Super Denton

Ervaar onze luisterkamer

Stap binnen in een omgeving waar geluid tot leven komt. In onze speciaal ontworpen luisterkamer ervaart u high-end audio zoals het bedoeld is: puur, gedetailleerd en meeslepend. Wij nemen de tijd om samen met u de perfecte set samen te stellen, volledig afgestemd op uw persoonlijke smaak en luistervoorkeur.

Of u nu op zoek bent naar ultieme precisie of warme, muzikale klanken hier ontdekt u wat écht mogelijk is.

Blijf op de hoogte van Atube Highfidelity

Stap binnen in een omgeving waar geluid tot leven komt. In onze speciaal ontworpen luisterkamer ervaart u high-end audio zoals het bedoeld is: puur, gedetailleerd en meeslepend.

Contact

Winkel: 036-3333041
(altijd tijdens openingstijden bereikbaar)

Whatts App: 06-30399520
(op donderdagen niet bereikbaar)

Email:

Algemeen: info@atube-highfidelity.nl

Stanly: stanly@atube-highfidelity.nl

Frank: frank@atube-highfidelity.nl

Marcel: marcel@atube-highfidelity.nl

Bezorging

In heel Nederland en België gratis bezorging bij artikelen boven de 150,- euro.

Dit geldt niet voor producten van uitzonderlijk groot formaat zoals audio-rekken. Wanneer dit het geval is nemen wij contact met u op wat de bezorgkosten zullen worden.

*Besteld, mits op voorraad de volgende werkdag verzonden. Anders de volgende werkdag leverindicatie ontvangen.

Openingstijden

Maandag      10:00 – 17:00
Dinsdag        10:00 – 17:00
Woensdag    10:00 – 17:00
Donderdag   10:00 – 17:00
Vrijdag          10:00 – 17:00
Zaterdag       10:00 – 17:00
Zondag         Gesloten
A-tube High Fidelity 2026 
Algemene voorwaarden
Gemaakt door Raion design